KONST / Litografier / Grafiska blad 13139022
nr 1313 9022
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Grafiska blad, 13 st, Signerade, etsningar/litografier, 20-31x13-22,5 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:01:15
1.000 kr
1.700 kr
3.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg